Giriş

At Yarışları Serüvenimiz Nasıl Başladı ?
Öncelikle şunu vurgulamamız gerekir ki dijitalanaliz.com hobi yahut kişisel uğraşlar için kurulmuş bir site değildir. Tamamen bir şirket disiplini içerisinde duygusal değil bilimsel yaklaşımlarıyla fark yaratmayı amaçlayan bir ekipten oluşur. Hiçbir şey bir günde olmadığı gibi kolayda olmadı. At yarışları sektörü ile tanışmamız 1990 yılına kadar uzanmaktadır. O zaman için çekirdek sayılabilecek bir ekiple koşuları belirli sistemler içerisinde takip etmeye başlamıştık. Ekibin istatistik, matematik ve yazılım kökenli olmasından dolayı yarışlarda belirli bir sistemin olduğu inancı hepimizde belirmeye başlamıştı. 1998 yılına gelindiğinde ise Türkiye’de TJK’dan sonra ilk defa tüm bu sektörü içerisinde barındıran devasa bir veri bankası oluşturduk. Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.


Bu Sistemi Ne Zaman Geliştirmeye Başladık ?
2000 yılı bizim için her şeyin değiştiği ve aramıza yeni kişilerin katıldığı devrimsel bir yıl oldu. Çünkü o sene yatırımlarımızı yapıp Masterpiece™ ismini verdiğimiz at yarışları analiz, istatistik ve tahmin yazılımını geliştirmeye üstelik ilk sonuçları da almaya başlamıştık. Uzun ve hatta çoğu zaman bitmeyen mesailer, matematik mühendislerinin sayısız formül oluşturma girişimleri, yazılım ekibimizin müthiş özverisi ve tüm ekibimizin bu işi çözmek için olan tutkusu sayesinde nihayet o yıl ilk yapay zeka prototiplerini oluşturmayı başarmıştık. Bizim için tüm anlayış değişmiş ve yeni bir dönem başlamıştı.


Dijitalanaliz.com’a Neden İhtiyaç Duyduk ?
Daha sonraki süreçte yazılımımızı çok yönlü bir hale getirip at yarışlarındaki en ufak detayları dahi görebilecek mükemmel bir zeka entegre ettik. Sayısız altılı ganyan için tahminler yaptık, analizler oluşturduk, istatistikler çıkardık. Denedik, yanıldık yılmadık en iyisini yapmak için yıllarca bitmeyen bir tutkuyla sürekli olarak yolumuza devam ettik. Kısmen bizim ama daha çok at yarışları sektörü için asıl devrim 2013 yılının ortalarında yazılım altyapımıza yatırım almamız ile gerçekleşti. Bu tarihten sonraki süreçte şu anki profesyonel ekibimizi oluşturduk ve artık Türkiye’de at yarışları üzerine olan tekdüzeliği kırmak, yarışseverlerin ve bu işe zamanını harcayan bilinçli kişilerin daha iyi bir platformu hak ettiğini düşünerek dijitalanaliz.com’u kurduk. Bundan böyle sloganımızda da olduğu gibi at yarışlarının sadece bir talih oyunu olmadığı, sistemin çözülebilir hatta alt edilebilir olduğu ve tabi ki en önemlisi kazanmanın öncelikli hedef olduğu mottosuyla yola çıkmış bulunmaktayız.
Dijital Analiz Sistemleri

DijitalAnaliz.Com Rakipsiz Yazılım | Ücretsiz Üyelik | 7/24 At Yarışı Analiz İstatistik Ve Tahmin